Увійти Зареєструватися

Увійти

Руський воєнний корабль...

Гарантії якості на всі товари, які продає компанія "Технолюкс". Умови, за яких діє гарантія. Прочитайте, що входить, а що не входить у гарантійні зобов'язання на товар, що купується.

Компанія «Технолюкс» гарантує високу якість автозапчастин та інших товарів, а також приємне обслуговування клієнтів.
Ми гарантуємо повну відповідність товару, що купується, його опису на нашому сайті не залежно від того чи здійснюєте ви покупку в нашому Інтернет-магазині або купуєте товари приїхавши до нашого магазину за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля (пр.Кірова), 141

Якщо в товару присутній брак, або товар не відповідає опису, який був на сайті, ми замінюємо або повертаємо гроші за товар. Умови повернення товару.

 

 

 

Якщо Вам не сподобалася якість товару або отриманий товар не відповідає опису на сайті - ми надішлемо інший товар або повернемо гроші. Будь ласка, прочитайте умови, за яких можливий обмін товару або повернення коштів.
Ми ретельно та багаторазово перевіряємо товар, який відправляємо Вам.
Якщо ви отримали товар, який не відповідає опису на сайті або товар пошкоджений – у такому випадку ми гарантуємо, що ми замінимо товар або повернемо гроші за нього.


Обов'язкові умови
Якщо ви не задоволені якістю товару, звернення потрібно скласти відразу при отриманні товару та виявлення проблеми. Звернення приймаються протягом 14 днів із моменту отримання замовлення.
Ми приймаємо ваші звернення й після 14 днів. Але в такому разі ми можемо запросити додаткову інформацію.


Як скласти звернення щодо отримання неякісного товару:
Потрібно вказати номер замовлення або ім'я та прізвище того, на кого було зроблено замовлення. Описати проблему та зробити фото проблемного товару та надіслати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на Вайбер +38 (096) 097-77-00

Автомагазин "Technolux"

Телефони: +38 (095) 725-77-00
                   +38 (096) 097-77-00
E-mail: zakaz@technolux.dp.ua

© 2024 Technolux - магазин автозапчастин

Час роботи:

понеділок-п'ятниця:   с 9.00 до 19.00
субота, неділя:           вихідний.
Visa
Mastercard
Оферта